KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15395305
nr 1539 5305
Hans Fellenius
(1933-1990), Sverige
Oljemålning, Gatuvy mot hamn. Signerad. Olja på duk, bildmått: 58x32 cm, yttermått inklusive ram: 74x48 cm
Hans Fellenius, svensk bildkonstnär född 1933, död 1990.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 8 maj 2023
kl 18:57:47
8/5 18:51:26
Hans Fellenius
Läs mer om Hans Fellenius